Longboard ehk “pikk laud” pole  lihtne laste mänguasi ega mitte mingisugusel juhul järjekordne sportimisvahend, vaid midagi inimestele, kes naudivad teekonda,  kulgemist vabas õhus, ümbritsevat.

Olles õppinud varajases lapsepõlves sõitma “nõukaaegsete” laudadega ja omandanud rulapisiku, sai mitu aastat hiljem  poes nähtud longboardist kinnisidee. Läks veel mitu head aastat edasi, enne kui kinnisidee ja unistus teostus.

Longboard.ee on loodud mõtte/unistuse ajendil inimeste poolt, kes keelduvad täiskasvanuks saamast. Meie veebipood ei ole kindlasti mitte üks järjekordne ÄRI, vaid pigem oma ala entusiastide poolt juhitud ettevõtmine, mille peamiseks eesmärgiks on  levitada Eestis longboardipisikut ja pakkuda tõeliselt häid laudu.

Eestis on üllatavalt palju huvitavaid kurve, laugeid laskumisi ja lõputult teid looduskaunites kohtades, mida longboardidel avastada. Eestis ringi sõites on meil longboardid alati kaasas.

Longboardid on praktilised kaaslased: neil ei saa bensiin otsa ega aku tühjaks, nad on piisavalt kerged, et kaenlasse võtta. Kui võhm väljas, saab alati nende peal lihtsalt istuda ja jäätist süüa.

 Dream it, Think it, Do it!

Teie

Longboard.ee